Vrabotuvanje.com - Ветеринар (м/ж) - Скопје - ЛИДИА ВЕТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Ветеринар (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЛИДИА ВЕТ
  • Адреса: бул. О. Револуција 8/2, 1000 Скопје
 


​ЛИДИА ВЕТ, за потребите на ветеринарна амбуланта,
има потреба од следната работна позиција:

ВЕТЕРИНАР
 

Потребни квалификации:

  • Високо образование;
  • Поседување Лиценца за ДВМ;
  • Комуникативна и флексибилна личност;
  • Организациски вештини, љубезност и позитивност.

Ние нудиме:

  • Континуирано професионално усовршување.
Ги покануваме сите заинтересирани кандидати со желба за работа, кои се самоиницијативни и поседуваат способност за работа во тим, да ја испратат својата Професионална биографија (CV) преку полето “Брза Апликација”.
 
Со аплицирање, се согласувате вашите информации да се чуваат во нашата база на кандидати во рок од 12 месеци.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде