Vrabotuvanje.com - Менаџер/ка на продажба - East Gate Mall Skopje - Скопје - ЊУ ЕЈЏ КОМПАНИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер/ка на продажба - East Gate Mall Skopje

Скопје

Рок за пријавување:

 

NEW AGE ВРАБОТУВА
Локација: East Gate Mall Skopje
Менаџер/ка за продажба
Заинтересираните кандидати треба да пратат кратка биографија - CV преку полето Брза Апликација
Бидете дел од нашиот тим
.
.
NEW AGE PUNËSON
East Gate Mall Skopje
Menaxher shitje
Të gjithë kandidatet e interesuar inkurajohen që të dërgojnë CV-të e tyre në Brza Aplikacija.
Bëhu pjesë e ekipit tonë 

 

Опис на работни услови:
  • Работната позиција е на територија на град Скопје во новиот трговски центар Skopje East Gate Mall.
  • 40 работни часа неделно.
  • Почетна плата: 20.000 денари.


Некомплетните пријави нема да бидат разгледани.
Само одбраните кандидати ќе бидат повикани на интервју.

За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна: https://newage.com.mk/

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде