Vrabotuvanje.com - Програмер - Битола - Клуб Спорт 77 - Евротип спортски обложувалници
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Битола

Рок за пријавување:

 • Клуб Спорт 77 - Евротип спортски обложувалници
 • Адреса: ул.Даме Груев бр.70, 7000 Битола

Евротип спортските обложувалници се прва битолска компанија која се занимава со приредување на игри на среќа – спортско обложување. Првата локација за остварување на нашата дејност е во Битола. Комапнијата се појавува на пазарот под овој бренд во 2015 година и за многу краткот рок отвара 50 подружници низ целата територија на РМ, од кои најголемиот дел се наоѓаат во Битола.Од 2015 до 2021 отворени се 68 нови локации и растот продолжува понатаму.
Евротип како опшествена-одговорна компанија се труди секојдневно да даде придонес кон граѓаните кои имаат потреба од помош. Често се организираат крводарителски акции,се инвестира во инфраструктурата на училишта,болници и се поддржуваат останати проекти од интерес на заедницата.
Она што нудиме е редовна исплата на плати, бонуси, регрес за годишен одмор, летен и змиски одмор,усовшување на вработените,работа во одлични услови.
Ние нудиме напредок и успех во работата!
Биди дел од нашиот Тим !

 

ПРОГРАМЕРИ

 

Потребно образование, вештини и способности:

 • Познавање OOP концепти и софтверски архитектури
 • Познавање на PHP, HTML, CSS, Javascript, XML, JSON;
 • Познавање на релациони бази на податоци;
 • Способност за брзо адаптирање и прифаќање на веќе изработени проекти и продолжување на развој на постоечки апликативни решенија
 • Добро познавање на англиски јазик
 • Комуникациски вештини итимска работа
 • Подготвенда учи и да работи со најнова компјутерска технологија
 • Ориентираност кон решавање на проблеми
 • Ефективност, ефикасности одговорностпри исполнувањето на обврските
 • Чесност и доверливост


Одговорности и работни задачи:

 • Анализа и дизајн на софтверски решенија;
 • Развој на софтвер и пишување на техничка документација
 • Одржувањена софтвер и бази на податоци
 • Самостојно и совесно извршување на секоја задача
 • Темелно тестирање на секоја завршена задача или операција
 • Самоиницијативност и контрола на сопствениот квалитет на извршување и запазување на договорените рокови.
 • Способност за работа во тимска околина и одговорност при работа со поголеми проекти во екипа со повеќе учесници.


Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, Ве молиме Вашето CV да го испратите преку полето Брза Апликација.

Во насловот на меилот (subject) наведете ја позицијата за која аплицирате.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде