Vrabotuvanje.com - Персонал за логистика / Магационер - Скопје - Скопје - БАЗАРО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за логистика / Магационер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • БАЗАРО ДОО
 • Адреса: Samoilova 140/2, 1000 Skopje
 • Веб страна: http://www.bazaro.mk
 
 
Bazaro има потреба од следнaта работна позиција
 
ПЕРСОНАЛ ЗА ЛОГИСТИКА / МАГАЦИОНЕР

Реон - Скопје
 

Потребни квалификации:

 • CCC средно образование;
 • Пожелно е искуство на иста или слична позиција;
 • Основно познавање на англиски јазик;
 • Познавање на работа со компјутер.

Опис на работната позиција:

 • Примање и редење на роба;
 • Лепење баркодови;
 • Подготвување на бараната роба за продажба итн.

Личен профил:

 • Изразени комуникациски способности;
 • Љубезност, услужливост;
 • Самоиницијативност и посветеност на работата;
 • Способност за тимска и самостојна работа.

Ние нудиме:

 • Работно време - прва смена од 08:00 до 16:00 часoт;
 • Работни 40 часа неделно, недела не се работи.
 
Доколку сте заинтересирани за работната позиција, а воедно го поседувате потребното образование, работно искуство, квалификации, вештини и личен профил за успешно извршување на работните задачи на работното место, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака: “Персонал за логистика”!
 
 
Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во текстот на е-поштата да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во збирката за идни вработувања во BAZARO DOO или сакате Вашите лични податоци да бидат уништени по истекот на активниот оглас. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде