Vrabotuvanje.com - Куќна помошничка - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куќна помошничка

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Вработување Онлине (www.vrabotuvanje.com.mk), за потребите на клиент-приватна компанија од Скопје, објавува оглас за следната позиција:

Куќна помошничка
 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА РАБОТНОТО МЕСТО:

  • Претходно искуство би се сметало за предност;
  • Посветеност на работното место и обврските;
  • Соодветна комуникација и професионален однос.

РАБОТНИ ОБВРСКИ:

  • Грижа за домот;
  • Готвење и одржување на хигиена.

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Вредна и одговорна личност;
  • Педантност и темелност;
  • Чесни, ведри, љубезни, организирани;
  • Флексибилност и адаптибилност.

Пријавете се преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде