Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - АХЕМА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • АХЕМА ДОО
 
Ахема ДОО Скопје, Полео Спорт
 
Polleo Sport е најбрзорастечкиот и нај специјализираниот ланец на продавници за спорт и храна за спортисти, рекреативни спортисти и луѓе кои се грижат за сопственото здравје.
 
Polleo Sport е најголемата компанија која продава и дистрибуира додатоци во исхраната, био храна, спортски текстил и обувки, фитнес опрема во регионот, а нашата цел е нашите производи да ги направиме подостапни за повеќе корисници и затоа да го прошириме нашиот бизнис и тим.
 
Ако сте амбициозни, вредни, сакате да бидете дел од успешен тим, придружете ни се во тимот преку пријава за ново отворено работното место: 
 
МАГАЦИОНЕР
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено Средно образование 
  • Искуство во дистрибуција во Скопје и низ територија на Р.Македонија
  • Задолжително поседување на возачка дозвола Б категорија / активен возач
  • Познавање на магацинско работење ќе се смета за дополнителна предност
 
Вештини и способности:
  • Самоиницијативност и одговорност при извршување на работни задачи
  • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
  • Одговорна, мотивирана и стабилна личност
  • Способност за индивидуална и тимска работа
 
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата и поседувате добри комуникациски способности, Ве повикуваме да се приклучите на нашиот тим.

Вашата Професионална Биографија (CV) можете да ја доставите преку полето Брза Апликација
 
 

 

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде