Vrabotuvanje.com - Доставувач - Скопје - Друштво за производство, промет и услуги БЕБИДА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за производство, промет и услуги БЕБИДА ДОО

Градска кафеана во срцето на Скопје создадена за сите оние кои знаат да уживаат.
Го прошируваме тимот и сакаме да станете дел од нас!

ДОСТАВУВАЧ

 

Посакувани способности и вештини:

  • Завршено средно образование од областа на угостителство;
  • Претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објекти;
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност;
  • Познвање на англиски јзик ќе се смета за предност;
  • Работно познавање на компјутер.

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Способност за тимска и самостојна работа

Дневница: 1000 денари.
За вработените следи топол оброк и кафе.Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!
Телефонски број за контакт: 071 822 823.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде