Vrabotuvanje.com - Доставувачи/ки - Скопје - Revija Bar & Food
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувачи/ки

Скопје

Рок за пријавување:

 • Revija Bar & Food

 

Revija Bar & Food
има потреба од следната работна позиција

ДОСТАВУВАЧИ/КИ

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование од областа на угостителство;
 • Претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објекти;
 • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност;
 • Познвање на англиски јзик ќе се смета за предност;
 • Работно познавање на компјутер.

Личен профил:

 • Организирана и одговорна личност;
 • Вредни, енергични и педантни;
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти;
 • Позитивен став.
   

Дневница: 1000 денари.
За вработените следи топол оброк и кафе.

Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Доставувачи/ки.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Контакт телефон: 070/222-817

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде