Vrabotuvanje.com - Надгледувач - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО,
за потребите на свој клиент објавува оглас за:

Надгледувач
реон: Скопје

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Со или  без работно искуство
  • Возачка дозвола Б категорија ке се смета за предност
  • Комуникациски вештини

ОДГОВОРНОСТИ:

  • Врши надзор и обезбедување на објектот
  • Врши контрола на влегувањето и излегувањето на лица кои влегуваат во објектот 
     

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат условите, ги покануваме своето резиме (CV) да го испратат преку полето

"Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде