Vrabotuvanje.com - Собарка / Градинар - Скопје - ЛИМАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Собарка / Градинар

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЛИМАК ДОО
 
 

Limak Skopje Luxury Hotel
 

Limak Skopje HOTEL *****, recently opened the doors.

We are encouraging all qualified and enthusiastic people to apply for one of our available positions and become a proud and longterm staff member of our Limak Family.

Собарка

Градинар

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Претходно работно искуство на иста позиција ке се смета за предност
  • Основно познавање  на Англиски јазик
  • Познавање на друг странски јазик ќе се смета за предност

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Тимска работа и професионален однос кон клиенти

.

Аплицирајте преку полето Брза Апликација. Во исчекување сме да Ве запознаеме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде