Vrabotuvanje.com - Графички дизајнер - Скопје - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Графички дизајнер

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје

За вработување кај наш реномиран клиент, што се занимава во дејноста на дигиталниот маркетинг на македонски и странски пазар, бараме:

Графички дизајнер  (реон - Скопје)

Задачи:
 • Дизајн на креатива за социјални медиуми
 • Дизајн на постери, флаери, банери и слично
 • Координација на дневни активности
 • Соработка и комуникација со клиенти
 • Одржува професионални и етички стандарди во однос на приватноста и доверливоста на информациите.
Бараме:
 • Со минимум 3 години работно искуство
 • Добри презентирачки вештини 
 • Одлично познавање на Word, Excel и Outlook
 • Одлично познавање на англиски јазик
Профил на кандидатот:
 • Самомотивирана личност
 • Креативна и перфекционистички настроена личност
 • Одлична способност за комуникација
 • Голем ентузијазам за тимска работа
 • Организирано и одговорно лице 
 • Лице кое е амбициозно, подготвено за работа, учење и напредување
 • Силна иницијатива и способност за реализирање на идеи во реалност
 • Способност за лидерство
 • Способност за ефикасно работење под притисок
Нудиме:
 • Определено вработување со можност за неопределено
 • Платата е по договор, во зависност од искуството
 • Работно време 08:30 – 16:30ч, 40 часа неделно
 • Годишен одмор според закон за работни односи
 • Други додатоци на плата: стимуланси и бонус

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
rabota@esi.mk, www.esi.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде