Vrabotuvanje.com - Графички дизајнер - Скопје - Скопје - СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Графички дизајнер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје

Поради потреба од нов кадар во Скопје, СЕТЕК СЕ ОД ТЕХНИКА има потреба од

Графички дизајнер - Скопје 

Ви нудиме вработување и одлични услови за работа, 
можност за професионална надоградба и напредување.

Вие знаете дека со избор на компанија како Сетек Се Од Техника правите 
чекор во вистинската насока. 

Ве покануваме да станете дел од нашиот тим.

 

Работни обврски:

 • Дизајн и графичко уредување на маркетинг и промотивни материјали
 • Дизајн и продукција на веб банери за веб страната на компанијата
 • Подготовка на припреми за печатење

Квалификации:

 • Познавање на Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesign
 • Минимум 2 години искуство на позиција графички дизајнер
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на глобалните трендови во областа на дизајн
 • Креативност
 • Флексибилност
 • Подготвеност за тимска и самостојна работа

Ние ви нудиме:

 • Пријатна работна атмосфера
 • Тимска работа
 • Можност за постојано надградување

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме да доставите Ваше CV (кратка биографија) и портфолио преку полето Брза Апликација со назнака за кое работно место аплицирате. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде