Vrabotuvanje.com - Овластен сметководител - Скопје - МАКПЕТРОЛ-ТЕАС АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Овластен сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКПЕТРОЛ-ТЕАС АД

Макпетрол-ТЕАС АД Скопје објавува оглас за вработување на 

ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ
на неопределено работно време

Своето CV испратете го преку полето Брза Апликација најдоцна до 22.07.2022 година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде