Vrabotuvanje.com - Обработувач на готовина - Скопје - ТРЕЗОР ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Обработувач на готовина

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТРЕЗОР ГРУП ДООЕЛ
 • Адреса: 50-та Дивизија бр. 26, 1000 Скопје

ТРЕЗОР ГРУП СКОПЈЕ вработува лица за позиција:

ОБРАБОТУВАЧ НА ГОТОВИНА (М/Ж)

Работната позиција вклучува: 

 •  Обработка на дневни промети на клиенти; броење и проверка на банкноти, сортирање и сл

Потребни квалификации:

 • ССС
 • Предност имаат кандидатите кои имаат работно искуство со готовина

Личен профил:

 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Професионален однос кон работата
 • Одговорност
 • Дисциплинираност
 • Почитување на правила и кодекс на работа
 • Позитивен став кон работата

Ние нудиме:

 • Работа во две смени
 • Пријатна атмосфера за работа без притисок
   

Сите заинтересирани кандидати своите податоци може да ги испратат преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде