Vrabotuvanje.com - Домаќин на објект / Градежен техничар - Скопје - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Домаќин на објект / Градежен техничар

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје

За вработување кај наш реномиран клиент кој се занимава со градежништво бараме:

ДОМАЌИН НА ОБЈЕКТ / ГРАДЕЖЕН ТЕХНИЧАР  

ОПИС НА РАБОТНИ ЗАДАЧИ

 • Води евиденција за пристигнување и заминување од работа на работниците на објектот;
 • Врши надзор на вработените на објектот
 • Се грижи за одржување на градежниот објект;
 • Останати работни задачи поврзани со градежниот објект

БАРАМЕ

 • ССС;
 • Претходно работно искуство како градежен техничар ќе се смета за предност;
 • Организираност и одговорност;
 • Способност за извршување на работните задачи;

ПОНУДА 

 • Работно време (од-до): 07:00 – 15:00
 • Атрактивни месечни примања 

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
rabota@esi.mk, www.esi.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде