Vrabotuvanje.com - Шофер на комбе - Скопје - Скопје - БАЗАРО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шофер на комбе - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 
 
Bazaro има потреба од следните работни позиции:
 
Шофер на комбе
за пренос на роба низ цела Македонија
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Со работно искуство
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на работа со компјутер
 • Возачка дозвола Б категорија
   

Очекувани вештини и способности:

 • Истовар и утовар на роба, набавка
 • Организирање и контрола на работењето
 • Вештини за брзо и ефикасно решавање на проблеми
 • Снаодливост со секојдневни предизвици и изнаоѓање на решенија за истите
 • Професионален однос и деловна етика


Личен профил:

 • Изразени комуникациски способности
 • Љубезност, услужливост
 • Организирање и контрола на работењето
 • Вештини за брзо и ефикасно решавање на проблеми
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Способност за тимска и самостојна работа

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања
 • Работно време 08-16 часот


Доколку сте заинтересирани за работната позиција, а воедно го поседувате потребното образование, работно искуство, квалификации, вештини и личен профил за успешно извршување на работните задачи на работното место, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Општи правила за аплицирање:

 • Именување на документ за аплицирање - CV (име и презиме на апликантот).
 • Назнака на позицијата и градот за кој се аплицира.


Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во текстот на е-поштата да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во збирката за идни вработувања во BAZARO DOO или сакате Вашите лични податоци да бидат уништени по истекот на активниот оглас. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде