Vrabotuvanje.com - Медицински претставник - Скопје - ЈАСС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицински претставник

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЈАСС ДООЕЛ
 • Адреса: бул.Асном бр.18 лок.2 Аеродром, 1000 Скопје
 • Веб страна: https://logona.mk/

Компанијата ЈАСС дооел од Скопје со 21 год. успешно работење во трговија, продажба и дистрибуција го зголемува својот обем на работa со SWISS ENERGY, швајцарски додатоци во исхрана и козметика.

Согласно потребите компанијата објавува оглас за Медицински представник со следните услови:

Медицински Претставник за SWISS ENERGY додатоци во исхрана 

Услови за кандидатите:

 • Високо стручно образование (фармацевтски, медицински или стоматолошки факултет),
 • Работно искуство 2 год во истата дејност
 • Одлични во комуникација  со презентациски вештини
 • Самостојност во извршување на обврските, самоорганизираност, снаодливост
 • Способност за работа во тим и прилагодливост
 • Согласни за работа на терен со патување
 • Вредни, лојални и исполнителни
 • Високо познавање на англиски јазик
 • Познавање на MS Office
 • Возачка дозвола од B категорија  (активен возач)

Компанијата нуди:

 • Редовен работен однос
 • Солидна и стабилна плата од 25.000 мкд до 40.000 мкд
 • Стимулации и можност за напредување
 • Работа во позитивна и динамична средина

Вашето CV пратете го преку полето Брза Апликација најдоцна до 30.06.2022 год. со назнака - Медицински представник.

Апликациите ќе бидат третирани строго доверливо.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде