Vrabotuvanje.com - Возач со Ц категорија - Гевгелија - Гевгелија - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач со Ц категорија - Гевгелија

Гевгелија

Рок за пријавување:

 • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


​ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење на поштенски услуги настаната како спој на љубовта помеѓу Велосипедизмот, здравиот начин на живот, спорт и рекреација и препознатливиот долгогодишен потенцијал на искусните доставувачи за курирски услуги на правни и физички лица.

Секојдневно обезбедуваме брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени, која го унапредува секојдневното работење со минимални трошоци.

 
ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје,
има потреба од вработување на кандидати на позицијата:
 
Возач со Ц категорија - ГЕВГЕЛИЈА

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Солидно познавање на градот и околните места;
 • Претходно работно искуство минимум 3 години.

Одговорности и задачи:

 • Теренска работа за достава на пратки;
 • Одлично познавање на реоните;
 • Грижа за навремена и точна достава на пратките на наведената адреса;
 • Водење на персонална евиденција за извршени достави;
 • Достава на пратки до Скопје и обратно. 
 • Способност за тимска работа и достапност на тимот во регионот.

Посакувани компетенции: 

 • Комуникативни вештини;
 • Динамичен/а, проактивен/а и насочен/а кон резултати;
 • Способност за решавање на проблематични ситуации.​

Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) електронски преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака за која работна позиција аплицирате и на телефонскиот број 071 245 201.
 
Ќе бидат контактирани само кандидатите во потесен круг на селекција.​
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде