Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Велес - Велес - CMS-VEL COMPANY 2015
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист - Велес

Велес

Рок за пријавување:

 • CMS-VEL COMPANY 2015

ЦМС-ВЕЛ КОМПАНИ 2015 Велес, има потреба од Комерцијалист. Го зголемуваме нашиот тим, со амбициозни, комуникативни лица кои ќе ни се придружат во исполнување на нашите цели.
 

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

 

Работни обврски:

 • Посета на постојани купувачи и правење на нарачки согласно доделениот реон
 • Проширување и развивање на продажната мрежа преку соработка со нови купувачи
 • Спроведување дневни активности поврзани со остварувањето на целите, унапредување на продажбата и пазарот;
 • Комуникација и градење долгорочни односи со купувачите

Квалификации

 • возачка дозвола Б категорија(искусен возач),
 • динамична и темпераментна личност,
 • посветеност и професионалност,
 • Комерцијална ориентација

Ние Ви нудиме:

 • Атрактивна плата
 • Можност за напредување
 • Приватно здравствено осигурување за лојалните вработени

НАПОМЕНА: Работната позиција е во ВЕЛЕС

Ве охрабруваме да ни ја доставите Вашата апликација преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде