Vrabotuvanje.com - Унапредувач/ка на продажба во Штип/Кочани - Штип/Кочани - ЕУРО ТАБАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Унапредувач/ка на продажба во Штип/Кочани

Штип/Кочани

Рок за пријавување:

 • ЕУРО ТАБАК ДОО

 
Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.
 
Еуротабак има потреба од Унапредувач/ка на продажба во Штип/Кочани

Локација: Штип/Кочани
Оддел: Продажба и маркетинг
Рок за пријавување: 23.07.2022
Позиција: 1

 
 
Цел на работното место
 • Одговара за остварување на висока изложеност и видливост на асортиманот, брендовите и артиклите со цел да придонесе за зголемување на продажбата и реализација на поставените таргети.
 
Услови за работа:
 • Редовна месечна плата;
 • Полно работно време- 40 часа;
 • Работа на определено време;
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни материјално-технички средства;
 
Потребни квалификации:
 • Средно или високо образование;
 • Возачка дозвола, Б категорија
 • Најмалку 1 година искуство на иста или слична позиција
 • Познавање на англиски јазик
 • Користење на модерната комуникациска технологија
 
Работни задачи:
 • Унапредување на продажбата 
 • Остварување на теренски активности 
 • Поставување и одржување на опрема за изложување на брендови
 • Нуди предлози за можна соработка со продажни места 
 • Проверка на залихите и роковите на производите 
 • Развивање и одржување на односите со клиентите;
 
Како да аплицирате:
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција преку полето Аплицирај и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.
 
Краен рок за аплицирање: до 23.07.2022
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде