Vrabotuvanje.com - Лаборант/Технолог - Струмица - Далвина Дооел
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лаборант/Технолог

Струмица

Рок за пријавување:

  • Далвина Дооел

Винарската визба "Далвина" од Струмица има потреба од:

ЛАБОРАНТ/ТЕХНОЛОГ
1 (еден) извршител

Потребни квалификации:

  • Високо образование
  • Познавање на англиски јазик
  • Познавање на работа со компјутери

Личен профил:

  • Организираност и одговорност
  • Ведрост, љубезност и комуникативност
  • Лојалност, флексибилност и енергичност

Работното место е во Струмица.

Доколку ги исполнувате горе наведените услови, Ве молиме испратете го Вашето CV преку полето Аплицирај.

Повеќе информации на контакт телефон: 034 335 131

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде