Vrabotuvanje.com - Персонал за работа - Скопје - Usta Pideci
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за работа

Скопје

Рок за пријавување:

  • Usta Pideci

 
Usta Pideci има потреба од:
 
ПЕРСОНАЛ ЗА РАБОТА


Потребни квалификации:
 
  • ССС/ВСС
  • Со или без претходно работно искуство

Личен профил:
 

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Посветеност на работата
  • Професионален однос кон клиенти

 

Сите заинтересирани кандидати може да ја испратат својата биографија преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде