Vrabotuvanje.com - Помлад сметководител - Скопје - ДИАВЕРУМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помлад сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДИАВЕРУМ
  • Адреса: Јадранска магистрала бр.100 Бутел, 1000 Скопје
  • Веб страна: https://www.diaverum.com/

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде