Vrabotuvanje.com - Презентери на игра на среќа - Скопје - МЛТ ИНВЕСТМЕНТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Презентери на игра на среќа

Скопје

Рок за пријавување:

  • МЛТ ИНВЕСТМЕНТ ДООЕЛ

 

MLT Investment Ltd. вработува ПРОФЕСИОНАЛЕН КАДАР за својот тим со локација во град Скопје

 

КОИ СМЕ НИЕ ?

Мултинационална компанија која овозможува исклучително искуство за нашите клиенти во областа на online игрите на среќа. MLT Investment Ltd. нуди услуги во делот на објаснување на игрите на среќа, што значи дека ние не работиме со клиенти, ниту со кеш или електронски пари. 

Ние сме присутни во повеќе европски земји и сега го прошируваме нашиот тим и во Скопје. Нашата активност е строго регулирана и работиме во согласнот со европските и македонските регулативи. 

Од нашето долгогодишно искуство научивме дека само доколку вработените се среќни и задоволни, ќе можат да постигнат добри перформанси. Токму ова е причината поради која ние се грижиме за нашите вработени и се трудиме да овозможиме најдобри услови за работа. Ние сме компанија која смета дека секој заслужува шанса да докаже дека може да работи за нас. 

Што очекуваме од вас:

  • Добро познавање на англиски јазик 
  • Поседување на организациски и комуникациски вештини
  • Одговорност и самодисциплина
  • Посветеност кон работата
  • Подготвеност за работа во 3 смени (07:00-15:00) (15:00-23:00) (23:00-07:00)
  • Не е потребно претходно работно искуство, бидејќи ние ги цениме нашите вработени според нивните лични особини. 

Плата и бенефиции:

  • Почетна нето плата во висина од  25.400,00 ден.
  • Месечни бонуси според вашите работни перформанси
  • Платена обука од страна на компанијата


Испратете Ваша професионална биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде