Vrabotuvanje.com - Возач за меѓународен транспорт - Софија - CNS-Carrier network Solution EAD
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач за меѓународен транспорт

Софија, Бугарија

Рок за пријавување:

 • CNS-Carrier network Solution EAD
 • Адреса: ul. Delijska vodenica, bl. 330, 1582 Sofia
 • Веб страна: http://www.cns-ad.bg

 

 

 

Возач за меѓународен транспорт

CNS – Carrier Network Solution EAD е водечка компанија во подрачјето на меѓународниот транспорт и логистика, дел од групата на Willi Betz.

Се нуди вработување за меѓународни возачи за интерни превози на територијата на Европа.

Ние нудиме:

 • Нето месечна плата од 2.400 до 2.600 EUR/нето;
 • Бесплатно сместување на територијата на Европската унија;
 • Нови теглачи MAN TGX EURO 6;
 • Нови комплетно опремени полуприколки и контејнери;
 • Поаѓање и враќање со службено возило;
 • Флексибилен период на работење;
 • Забрането е непочитувањето на работното време;
 • Помош и обезбедување на работна дозвола во ЕУ.

 

БАРАЊА:

 • Искуство како меѓународен возач;
 • Категорија С + Е;
 • Стручна оспособеност;
 • Важечко уверение за психолошка оспособеност;
 • Картичка за дигитален тахограф;
 • ADR основен курс.

​Доколку оваа понуда ве интересира и сакате да бидете наш колега, пријавете се.

За повеќе информација јавете му се на Мартин Петков на телефон 0885 565 905 – од понеделник до петок од 09:00 до 18:00 часот.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде