Vrabotuvanje.com - Магационер - Куманово - Куманово - СПЕЦИЈАЛ - ПРОДУКТ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

 • СПЕЦИЈАЛ - ПРОДУКТ ДООЕЛ Скопје
 
 
СПЕЦИЈАЛ-ПРОДУКТ ДООЕЛ Скопје е компанија со 30 годишна традиција која поради понатамошен развој објавува оглас за:
 
Магационер - Куманово
 
 
Потребни квалификации:
 • Средно образование
 • Пожелно претходно работно искуство во магацин
 
Одговорности и задачи:
 • Комплетно раководење со магацинот на суровини и готови производи согласно законските прописи и пропишаните процедури и стандарди;
 • Градење и одржување одлични релации со добавувачите;
 • Водење оптимални залихи на суровините;
 • Одржувањето на редот и хигиената во магацинот;
 • Примање и праќање на нарачки за суровини;
 • Ажурно водење на целосна документација согласно стандардите;
 • Се грижи за опремата во магацинот;
 • Извршување други задачи од делокругот на работењето;
 • Одговорен за редовно известување на Магационерот и менаџерот за својата работа;
 • Задолжен да извршува други работи по барање на управителот или менаџерот.
 
Вештини и способности:
 • Навремено исполнување на работните задачи
 • Организираност
 • Доверливост
 • Лојалност кон друштвото
 • Одговорност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде