Vrabotuvanje.com - Data Engineer - Скопје - ДАТА МАСТЕРС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДАТА МАСТЕРС

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде