Vrabotuvanje.com - Берач на праски - Скопје - Фруктал Мак а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Берач на праски

Скопје

Рок за пријавување:

  • Фруктал Мак а.д.

 

Фабрика Фруктал Мак има потреба од сезонски работници Берач на праски 30 извршители

Берење на праски се одвива во две фрази: од 03.08.2022 до 05.08.2022 и 10.08.2022 до 12.08.2022

Аплицирај!

Пријавите може да ги проследите во фабриката Фруктал Мак, адреса УЛ.5, бр41, С. Моране 1000 Скопје

Контакт телефон: 0648684282

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде