Vrabotuvanje.com - Специјалист за човечки ресурси - Скопје - Viva Fresh
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Специјалист за човечки ресурси

Скопје

Рок за пријавување:

  • Viva Fresh

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Човечки ресурси изнесува 36.801 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде