Vrabotuvanje.com - Оператори на линија (Скопје, Велес, Куманово) - Скопје, Велес, Куманово - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори на линија (Скопје, Велес, Куманово)

Скопје, Велес, Куманово

Рок за пријавување:

 • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје

За вработување кај наш реномиран клиент потребни се:

Оператори на линија (Скопје, Велес, Куманово)

Задачи:
 • Прилагодување на линиски товар;
 • Поставување на делови на линија;
 • Пакување на делови;
 • Чистење на линијата;
 • Следење на процедурите за безбедност при работа;

Бараме:
 • ССС;
 • Работно искуство во производствена или средина со хемиски процеси ќе се смета за предност;
 • Основно познавање на работа со компјутер;
 • Задолжително следење на правилата и процедурите за работа;
 • Носење на задолжителна заштитна опрема;
 • Следење на процедурите за безбедност и здравје при работа;
 • Сменско работење (во три смени);

Нудиме:
 • Солидна плата со надоместоци над законски предвидените износи;
 • Обезбедена храна и превоз од Скопје, Куманово и Велес;
 • Колективно осигурување од незгода 24/7;
 • Приватно здравствено осигурување;
 • Попусти и бенефиции во мрежата на трговци соработници;
 • SportMaster членство;
 • Исплата на бонуси (исполнети таргети) и систем на признанија (Say Thanks program);
 • Можности за посета на обуки и личен професионален развој

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
www.esi.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде