Vrabotuvanje.com - Касиер - Скопје и Гевгелија - Скопје и Гевгелија - ГЛОБАЛ ГАМИНГ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиер - Скопје и Гевгелија

Скопје и Гевгелија

Рок за пријавување:

 • ГЛОБАЛ ГАМИНГ ДОО

Глобал Гаминг ДОО Скопје има потреба од проширување на својот тим, на работно место

касиер - реон скопје и гевгелија

Опис на работно место

 • Уплата на кредити.
 • Исплата на добивки.
 • Грижа за хигиена и пријатна атмосфера во клубот.

Услови

 • Основно познавање на англиски јазик (познавање на грчки јазик ќе се смета за предност);
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност.
 • Лојалност, чесност, комуникативност.
 • Способност за тимска работа.
 • Професионален однос.
 • Деловна етика.
 • Љубезност, комуникативност, посветеност.

Нудиме

 • Работа во една од најперспективните компании во оваа област.
 • Вреднување и наградување на вашата работа и залагање.
 • Стабила и позитивна работна атмосфера во професионален, динамичен и млад тим во пријатно работно опкружување.
 • Предизвик, стабилност и можност за учење и напредување.
 • Континуирано усовршување.
 • Тим билдинг активности.
 • Можност за напредување на повисока позиција.

Ве молиме Вашето CV и мотивационо писмо да ги испратите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака “КАСИЕР и реонот за кој се аплицира”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде