Vrabotuvanje.com - Соработник за односи со мали и средни претпријатија - Скопје - ШПАРКАСЕ БАНКА МАКЕДОНИЈА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработник за односи со мали и средни претпријатија

Скопје

Рок за пријавување:

  • ШПАРКАСЕ БАНКА МАКЕДОНИЈА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде