Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - ИНТЕРФУД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИНТЕРФУД ДООЕЛ


 

Interfood има потреба од следната работна позиција:

ДИСТРУБУТЕР

 
 

Главни одговорности:

  • Дистрибуција на репроматеријали до машините поставени на локација
  • Полнење и одржување на хигиената на машините
  • Секојдневна комуникација со странки и клиенти на локација

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Искуство во дистрибуција ќе се смета за предност
  • Возачка дозвола Б-категорија (активен возач)

Лични квалификации

  • Одговорна, мотивирана и организирана личност,
  • Самоиницијативна и личност насочена кон остварување на цели
  • Способност за самостојно работење, но и лесно прилагодување на тимска работа
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација, најдоцна до 20.08.2022 год.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде