Vrabotuvanje.com - Фарбар - Скопје - ИНТЕРФУД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИНТЕРФУД ДООЕЛ


 

Interfood има потреба од следната работна позиција:

ФАРБАР

 

Главни одговорности:

  • Припрема и фарбање на кафемати и фрижидери

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство во фарбара
  • Возачка дозвола Б категорија

Лични квалификации

  • Организирана и одговорна личност
  • Иницијативност и посветеност на работата
  • Способност за работа во тим
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација, најдоцна до 20.08.2022 год.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде