Vrabotuvanje.com - Сервисер - Скопје - ИНТЕРФУД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ИНТЕРФУД ДООЕЛ


 

Interfood има потреба од следната работна позиција:

СЕРВИСЕР

 

Главни одговорности:

 • Припрема на кафемати
 • Сервисирање на истите
 • Монтажа и демонтажа на кафематите на локации

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Основни познавања од механика и електрика
 • Искуство во сервисирање на кафемати и/или бела техника ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б-категорија (активен возач)

Лични квалификации

 • Организирана и одговорна личност
 • Иницијативност и посветеност на работата
 • Способност за работа во тим
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација, најдоцна до 20.08.2022 год.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде