Vrabotuvanje.com - Козметичар/ка - Скопје - СПЕКТРА БЈУТИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Козметичар/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • СПЕКТРА БЈУТИ ДОО
  • Адреса: ул. Аминта Трети бр. 81/1, лок. 3, 1000 Скопје

СПЕКТРА БЈУТИ
има потреба од следната работна позиција:

Козметичар/ка


Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Пожелно е да има претходно работно искуство.

Личен профил:

  • Развиени комуникациски способности;
  • Мотивирана, стабилна, одговорна и посветена личност;
  • Љубезни и професионални.

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме Вашата биографија да ја испратите преку полето Брза Апликација најдоцна до 18.08.2022год.

SPECTRA NAIL BAR е првиот вистински Nail Bar лоциран во центарот на Скопје, кој се грижи за здрав и модерен изглед на Вашите нокти. Нашиот салон ја обединува совршената светска технологија за нега на нокти со високо стручен кадар за комплетно задоволство на клиентот.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа за убавина и Спорт изнесува 20.474 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде