Vrabotuvanje.com - Agjent për shitje dhe marketing- Shkup - Скопје - Lycamobile
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Agjent për shitje dhe marketing- Shkup

Скопје

Рок за пријавување:

 • Lycamobile


 

Si rezultat I zgjerimit tȅ biznis operacionit jemi nȅ kȅrkim te sipȅr tȅ timit pȅr shitje
 
Agjent për shitje dhe marketing- Shkup
 
 
 
Pȅrgjegjsitȅ kryesore:
 • Planifikimi dhe organizimi I pikave tȅ shitjes sȅ abonuesve potencial (pikat  e shitjes) tȅ Lajkamobajl
 • Pȅrcjellja e shitjes dhe ndermarja e hapave nȅ drejtim tȅ pȅrmiresimit 
 • Kujdesi ndaj abonuesve dhe pȅrcjellja e marveshjeve tȅ lidhura ndȅrmjet tyre
 • Pjesȅmarje nȅ aktivitetet tȅ realizimit tȅ marketing kampanjȅs dhe informacione tȅ garnatuara nȅ lidhje me ofertat dhe mundesite  tȅ kompanise 
 • punë në terren në një stendë në qytete të ndryshme të vendit sipas nevojave të procesit të punës
 
Aftȅsitë kryesore:
 • Njohje obligative të gjuhës shqipe 
 • Aftȅsi komunikuese dhe njohuri tȅ cilësimit tȅ marketingut 
 • Iniciativë dinamike tȅ lidhura drejt rezultatit tȅ lartpȅrmendur 
 • Person pergjegjȅs stabil  dhe motivues
 • Aftȅsi pȅr punȅ individuale dhe kolektive 
 • Fleksibilitet pȅr punȅ nȅ teren
 • Patent shoferi e kategorisȅ B 
 • Njohja e gjuhȅs maqedonase
 
Oferta jonë
 • Punȅ nȅ ambient tȅ pasur dinamik interesim nȅ nivel te lartȅ me qȅllim tȅ zgjerimit tȅ sektorit telekomunikativ ne kompani internacionale.
 • Pagë konkurrente dhe beneficione tjera.
 • Orari i punës prej të hënën deri të premten nga ora 09:00 deri ne ora 17:00.
 • Nisja ne punë – menjëherë ose me marrëveshje.

Nëse jeni te interesuar për këtë mundesi të re,ne ju inkurajojmë të dergoni biografinë tuaj të shkurtër Brza Aplikacija  duke shënuar pozitën “Për Agjent për shitje dhe marketing” (Shkup)

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде