Vrabotuvanje.com - Мерчендајзер - Скопје - Скопје - ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мерчендајзер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Business Agent

Euro-Grands dooel од Скопје увозник за Браво сокови и оранзирана гала, и има потреба од следната работна позиција:

МЕРЧЕНДАЈЗЕР - 2 извршители
Реон: Скопје

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Пожелно е претходно работно искуство
  • Возачка дозвола - Б категорија

Опис на работата:

  • Редење на полици во маркети

Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот
  • Плата: 25.000 денари 

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.
Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде