Vrabotuvanje.com - Продавачи - Скопје - ПЕКО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕКО ДОО
 • Адреса: Kеј 13 Ноември 2/7, 1000 Скопје

Н Фешн  има потреба од 2 ( два) продавачи на определено време можност за продолжување, и 2 (два) продавачи на неопределено време.

ПРОДАВАЧИ

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Минимум основно познавање на англиски
 • Со или без работно искуство
 • Основно познавање на MS OFFICE

Личен профил:

 • Љубезен и професионален однос кон потрошувачите
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност, способност за организација и посветеност на работата
 • Динамичност, желба за работа и тимски дух

Работни задачи:

 • Услуга во согласност со процедурите на компанијата
 • Прием, редење, изложување и сортирање на робата
 • Грижа за хигиена во продажното место 
 • Работа на каса

Нудиме:

 • Одлични услови за работа во средина со амбициозен и професионален тим;
 • Континуирана обука и можност за напредување;
 • Можност за остварување на дополнителен продажен бонус и наградувања;
 

Основна месечна нето плата: 23.000 ден и плус дополнителен бонус за продажба.

Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија (CV) може да ја достават по електронски пат преку полето "Брза Апликација"!

*** Само кандидатите кои ќе бидат избрани во потесен круг ќе бидат контактирани

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде