Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - ЕУРОЛЕК ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРОЛЕК ДООЕЛ
  • Адреса: ул.Качанички пат бр. 174 Визбегово, 1000 Скопје

Друштвото за трговија и услуги со фармацевтски производи ЕУРОЛЕК ДООЕЛ Скопје, има потреба од

ХИГИЕНИЧАР

 

Кандидатот треба да биде:

  • работоспособен,
  • одговорен,
  • со или без работно искуство,

Работниот однос се заснова на неопределено работно време.
 

Сите заинтересирани кандидати да пратат CV најдоцна до 27/09/2022 преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде