Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Кичево, Охрид, Струга, Дебар - Кичево, Охрид, Струга, Дебар - КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист - Кичево, Охрид, Струга, Дебар

Кичево, Охрид, Струга, Дебар

Рок за пријавување:

 • КОСМОС ГРУП ДООЕЛ


 

Поради зголемениот обем на работа КОСМОС ГРУП има потреба од

КОМЕРЦИЈАЛИСТ
Реон: Кичево, Охрид, Струга, Дебар
 

Нето плата:

 • Плата во висина од 25.000 мкд + 1% процент од остварен промет;
 • Со коректна работа заработувачка од 35.000 до 40.000 мкд.

Основни задачи и одговорности:

 • Посета на ланци маркети, аптеки, парфимерии и фризерски салони;
 • Отварање нови коминтенти-проширување терен.

Потребни квалификации:

 • Возачка дозвола В;
 • Кандидатите да се со место на живеење од наведените градови;
 • Задолжително претходно работно искуство во соодветната област - кандидатите без искуство нема да бидат земени во предвид;
 • Минимум ССС;
 • Да поседува одлични комуникациски и преговарачки вештини;
 • Способност за индивидуална и тимска работа, како и работа во динамична средина;
 • Иницијативност, темелност, енергичност и целосна посветеност на работата;
 • Организираност и одговорност;
 • Доверливост и лојалност.

Ние нудиме:

 • Службено возило;
 • Службен телефон;
 • Пријатна работна атмосфера.

Пратете го вашето CV со фотографија преку полето Брза Апликација.
Доколку влезете во потесниот круг ќе бидете исконтактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде