Vrabotuvanje.com - Сервисер за бела техника - Скопје - БИО ДОМЕСТИК ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер за бела техника

Скопје

Рок за пријавување:

 • БИО ДОМЕСТИК ДООЕЛ

БИО ДОМЕСТИК ДООЕЛ има потреба од следната работна позиција

СЕРВИСЕР ЗА БЕЛА ТЕХНИКА

Кандидатите треба да ги исполнуваат следниве услови:

 • ССС/ВСС-лицата со техничко образование имаат предност
 • Работно искуство во областа на сервисирање на електронски уреди и апарати за домаќинство
 • Познавање на работа со компјутери
 • Познавање на англиски јазик
 • Поседување на возачка дозвола

Личен профил:

 • Одлични организациски вештини
 • Самоиницијативен, снаодлив и тимски работник
 • Одлични комуникациски вештини
 • Професионален и позитивен однос
 • Способност за самостојна и тимска работа, и работа под притисок

 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде