Vrabotuvanje.com - Работник во производство - Скопје - Фруктал Мак а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во производство

Скопје

Рок за пријавување:

 • Фруктал Мак а.д.

 

работник во производство
(4 извршители)

Потребни квалификации и вештини:

 •  II-III ССС
 • Како предност ќе се смета најмалку 1 година работно искуство во производство
 • Самоиницијативност, Посветеност, Лојалност, Организираност
 • Желба за едукација

Што очекуваме од вас:

 • Да врши работи во производство во смени според неделен распоред, во производен погон, а и по потреба и во овошарникот и во кругот на фрабриката
 • Да се придржува кон барањата за добра производна и пракса и добра хигиенска пракса
 • Да врши и други работи по налог на сменоводителот и раководителот на производство
 • Да има способност за работа во тим

Ние нудиме:

 • Професионален предизвик во домашна компанија со водечка позиција на пазарот
 • Позитивна работна атмосфера
 • Работа во хармоничен и силен тим со силни семејни вредности

Аплицирај!

Ве покануваме, доколку имате интерес пратете ваша апликација со Професионална биографија користејќи го полето „Брза Апликација“

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде