Vrabotuvanje.com - Раководител на подружница - Скопје - ИНДУСТРИ СЕРВИС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на подружница

Скопје

Рок за пријавување:

 • ИНДУСТРИ СЕРВИС ДОО
 • Адреса: ул. 1641 бр. 32 Гази Баба, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://industriservis.mk
 
Индустри Сервис ДОО Скоје, специјализирана компанија за организирана колективна исхрана и индустриски кетеринг, за наша деловна единица во Скопје вработува:
 

РАКОВОДИТЕЛ НА ПОДРУЖНИЦА

 

Опис на работни задачи:

 • Организација на работниот процес во подружницата;
 • Организација на сменско работење на вработените во подружницата;
 • Day2day комуникација со клиенти;
 • Водење на HACCP документација;
 • Контрола на прием на суровини и дневен потрошок;
 • Тековни административни работи.

Потребни квалификации:

 • ВСС општествени или природни науки;
 • Високо мотивирана личност со силни организациски и лидерски способности;
 • Тимски играч;
 • Способност за брзо учење;
 • Одлично познавање на Microsoft Office (Word, Excel);
 • Претходно работно искуство на менаџерска позиција ќе се смета за предност.

Нудиме одлична работна средина, со компетативни месечни примања.

Заинтересираните кандидати, нека испратат своја кратка биографија преку полето Брза Апликација, со назнака, за оглас за Раководител на подружница.

Веб страна: http://industriservis.mk/

 

 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде