Vrabotuvanje.com - М1 Продажен персонал - Центар - Рекорд, Голд, ГТЦ, Плоштад и Драчево - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

М1 Продажен персонал - Центар - Рекорд, Голд, ГТЦ, Плоштад и Драчево

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 


ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ М1 - Центар - Рекорд, Голд, ГТЦ, Плоштад и Драчево

Бараме колеги за  работа во тобако објект Центар - Рекорд, Голд, ГТЦ, Плоштад и Драчево
Флексибилни работни смени
Дополнителна исплата за ноќен труд
Дополнителна исплата за празници
Дополнителна исплата за бонуси од продажба
Државни празници не се работи 
Можност за избор на продажно место во близина на живеење

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Искуство во работа во трговскиот сектор и малопродажба
 • Искуство во продажба на алкохол и алкохолни пијалоци се смета за предност
 • Минимум образование ССС
 • Познавање на англиски јазик

профил на кандидатот:

 • Услужно ориентиран
 • Самостоен во извршувањето на работните задачи
 • Вреден, чесен, стабилен и одговорен
 • Спремен за работа на подолг временски период
 • Педантен и уреден

Mожност за развој во рамки на компанијата во раководител на објект, супервизор, бренд менаџер.

Доколку ги исполнувате условите за работното место, и сметате дека сте прилагодливи, сакате предизвици, и имате позитивен и професионален пристап кон работата, Ве повикуваме да ја испратите Вашата професионална биографија на македонски јазик преку полето Брза Апликација со назнака “Продажен персонал” . Огласот е отворен 14 дена од датумот на објавување.

Контакт телефон од понеделник до петок до 16 часот 072 310 990 или 075 426 881.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде