Vrabotuvanje.com - Одговорник на смена на филијала - Скопје - Скопје - New Yorker
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Одговорник на смена на филијала - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • New Yorker

 

Како успешна компанија за млада мода ЊУ ЈОРКЕР е претставена во целиот свет со 1.150 продавници во повеќе од 47 земји и постојано расте. Со тим од околу 19.000 вработени, работиме со пулсот на времето и ја цениме пријателската соработка. Преку нашата страст кон модата, нашата спонтаност и брзина, успеавме да бидеме составен дел од модниот свет веќе 50 години. Станете дел од нашиот тим!

За да го зајакнеме нашиот тим во Скопје бараме од веднаш

ОДГОВОРНИК НА СМЕНА НА ФИЛИЈАЛА (м/ж)

ВАШАТА РАБОТА:

 • Советување на клиенти и продажби;
 • Одржување и презентација на производите;
 • Работа на каса;
 • Поддршка при отворање и затворање на филијалата, организација на дневната работа;
 • Поддршка при создавањето на планови за  распоредување на персоналот;
 • Лидерство и обука на тимот.

ВАШИОТ ПРОФИЛ:

 • Завршено образование  (на пр. Обука во трговско училиште или слично);
 • Професионално искуство во трговијата на мало е предност;
 • Ориентација кон клиентите и услугите;
 • Талент во планирањето и организацијата;
 • Способност за мотивирање и ентусијазирање;
 • Афинитет кон модата и идентификација со Њу Јоркер.

НАШИОТ ОПСЕГ:

Њу Јоркер ви нуди привлечно работно опкружување со возбудливи предизвици и многу простор за вашите сопствени идеи. Покрај интересните понуди за вработените и социјалните придобивки, можете да очекувате отворен и динамичен тим, како и кратки канали за координација. Дали го предизвикавме вашиот интерес? 

Тогаш со нетрпение ја очекуваме вашата онлајн апликација.

 
 
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде