Vrabotuvanje.com - Продавачи - Скопје, Кочани, Штип и Радовиш - Скопје, Кочани, Штип и Радовиш - КИТ-ГО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи - Скопје, Кочани, Штип и Радовиш

Скопје, Кочани, Штип и Радовиш

Рок за пријавување:

  • КИТ-ГО ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде