Vrabotuvanje.com - Келнер/ка - Скопје - ШИН ХАИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ШИН ХАИ ДОО


 

Ресторанот "Ѕвезден Океан" се наоѓа во срцето на главниот град. На само една минута пешачење од Соборниот храм, позади Домот на градежници ќе го најдете местото што ги крие тајните на здравата исхрана. 

 
Ѕвезден Океан има потреба од следната работна позиција:
 

КЕЛНЕР/КЕЛНЕРКА

 
 
Потребни квалификации:
  • Минимум завршено средно образование;
  • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност;
  • Познавање на англиски јазик.

Личен профил:

  • Комуникативност;
  • Лојалност, чесност, одговорност;
  • Брзина во работењето;
  • Самоиницијативност и посветеност на работата;
  • Тимска работа и професионален однос.

Основна плата: 35.000 мкд.
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето "Брза Апликација".
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде