Vrabotuvanje.com - Трезорист - Скопје - ТРЕЗОР ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТРЕЗОР ГРУП ДООЕЛ
 • Адреса: 50-та Дивизија бр. 26, 1000 Скопје

ТРЕЗОР ГРУП СКОПЈЕ вработува лица за позиција

ТРЕЗОРИСТ
на определено време со можност за продолжување на договорот


Работната позиција вклучува: 

 • Собирање, чување, обработка и испорака на банкноти

Потребни квалификации: 

 • ССС/ВСС
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност

Личен профил:

 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Професионален однос кон работата
 • Одговорност
 • Дисциплинираност
 • Почитување на правила и кодекс на работа
 • Позитивен став кон работата

Ние нудиме:

 • Месечни бонус
   

Сите заинтересирани кандидати, своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде