Vrabotuvanje.com - Фармацевтски техничар и Магистер по фармација - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фармацевтски техничар и Магистер по фармација

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО

 

ФИТОФАРМ - фармацевтско-козметичка индустрија  има потреба од проширување на својот тим на следните работни позиции:

                      ФАРМАЦЕВТСКИ ТЕХНИЧАР И МАГИСТЕР ПО ФАРМАЦИЈА
 

 1. Фармацевтски техничар
 • Средно образование ( фармацевтски техничар)
 • За работа во сектор:   производство (набавки)
 • Работно време: од понеделник до петок, од 08 до 16 ч
 • Државните и верските празници се неработни
 • Обезбеден превоз
 1. Магистер по фармација
 • Високо образование (Магистер по фармација)
 • За работа во сектор:  производство (набавки)
 • Работно време: од понеделник до петок, од 08 до 16 ч
 • Државните и верските празници се неработни
 • Обезбеден превоз


Ве молиме, да наведете за која работна позиција аплицирате.
Аплицирајте преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите што ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани.

Со доставата на мојата биографија се согласувам компанијата да ги обработува моите лични податоци за цели на пополнување на отворената работна позиција за која конкурирам.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде